Główna » 2014 » Listopad » 13 » Dzień Niepodległości na Ostrowach Górniczych
12:13 PM
Dzień Niepodległości na Ostrowach Górniczych

W dniu Święta Niepodległości w Kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Ostrowach Górniczych uczniowie I klasy gimnazjum z naszej szkoły oraz chórek działający przy OPP nr 2 w Sosnowcu pod kierunkiem Pana Bartłomieja Ślefarskiego wystawili spektakl słowno-muzyczny. Uczniowie zaprezentowali pieśni i wiersze patriotyczne. W Mszy Świętej poprzedzającej występ udział wzięli min. Krąg Seniorów ZHP Korzenie, podniosłości mszy dodała obecność sztandaru Kręgu Seniorów oraz Szkoły SP nr 33. Występ naszych uczniów oraz chórku był na wysokim poziomie, co podkreślili wszyscy obecni na tej uroczystości gromkimi brawami. 

Wyświetleń: 270 | Dodał: Bari9119 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar