Główna » 2016 » Kwiecień » 15 » Kolejne sukcesy KS Budowlanych
9:01 AM
Kolejne sukcesy KS Budowlanych

W dniu 3.04 odbyły się Grand Prix Mysłowic w Judo, w bardzo mocno obsadzonym turnieju Julia Chełstowska zajęła I miejsce, III miejsce zajęła Nikola Chruby, IV miejsce Filip Targosz. W dniu 9.04 w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Ju Jistsu, srebrny medal wywalczyła Wiktoria Lis i Andrzej Chruby. Najmłodsze dzieci nie chciały być gorsze, wystartowały 10.04 na Międzynarodowym Turnieju Judo w Sosnowcu. I miejsca wywalczyli Wojtek Klimczyk, Alicja Gieltler, Jagoda Walotek, Wojtek Walotek, II miejsca wywalczyli Paweł Rejdych, Maja Glińska i Szymon Danieck, III miejsca wywalczyli Malwina Płatek, Grzegorz Pajda i Miłosz Marchewka. Na turnieju dzieci startowało 450 młodych zawodników. Zawodnikom oraz trenerowi składamy ogromne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Wyświetleń: 221 | Dodał: js76 | Rating: 0.0/0